TudásSzérum Klub est

Szeretettel meghívlak TudásSzérum Magazin olvasóként a március 27-i Klub estre.

A csatlakozási linket a Magazin márciusi száma tartalmazza.

Konzulens tréning Extra 2026. április 18-19. Budapest

Kinek ajánlom a Konzulens tréning Extrát?

Jó szívvel ajánlom Neked a Konzulens tréning Extrát, ha:

· érdekel a konzultációs munkafolyamatok mélysége, specifikumai

· gyakorlati felkészítést és tapasztalatokat szeretnél

· konzulensként kívánsz dolgozni a biologika, illetve más konzulensi területen vagy a magánéletedben szeretnéd alkalmazni az előrevivő konzultáció technikáit, szemléletét, módszereit.

A tréning holisztikus szemléletű tudást nyújt a biologika, a pszichológia és a pszichogenetika területén.

Ha eddig a biologikusan gondolkodó szárnyaidat bontogattad, akkor a Konzulens tréning Extrával kapsz még két rakétahajtóművet tevékenységedhez, céljaid megvalósításához.

 

A tréning célja

A konzulensi tevékenységhez szükséges extra gyakorlati ismeretek átadása.

A Konzulens Extra egy gyakorlati tréning, elsődleges célja a konzultációkon felmerülő váratlan helyzetek, nehézségek, akadályok szakmailag-emberileg helyes és előrevivő megoldása.

 

A tréning felépítése

A Konzulens tréning Extra során megismertetem veled a konzultáció elveit; elméleti alapjaival, módszereivel, technikáival és eszközeivel, valamint teljes folyamatával együtt.

Az elméleti és gyakorlati ismereteket személyesen adom át. Számtalan esettanulmányt is megmutatok neked, interaktív részvételi lehetőséggel. Bármikor kipróbálhatod magad leendő konzulensként, én pedig kísérlek a folyamatban és közösen felfejtjük a gyökérokokat és megoldási lehetőséget adunk.

A tanultak elsajátítása és begyakorlása életközeli szituációs gyakorlatok során történik a tréning mindkét napján, személyesen, Budapesten.

Amennyiben inkább megfigyelnéd a konzultációs munkafolyamatokat, arra is van lehetőséged. Légy jelen, figyeld meg, érezd át, jegyzetelj. Természetesen a gyakorlatok opcionálisak.

 

Ha a tréning anyagát a saját idő-ritmusodban szeretnéd elsajátítani, úgy lehetőséged van a tréning felvételét megrendelni.

 

Használhatóság

Magabiztosságodhoz nyújtok támogatást és eredményorientált gyakorlati tudást, hogy a konzulensi munka hatékony eszközeit könnyedén alkalmazhasd biologika konzulensként vagy egyéb fejlesztő, segítő munkádban, illetőleg a magánéletedben. Emellett segítelek a biologika konzulensi vizsgára való felkészülésben, eredményességed emelésében.

A megszerzett tudás együttese az élet számos területén alkalmazható, úgy egészség támogatására, konfliktus- és stressz kezelésre, öngyógyulásra, illetve életvezetésbeli (személyes-, párkapcsolati-, családi) változtatások megvalósítására, mint pl. az önfejlesztésre, az önreflexió erősítésére.

 

1. nap – Gyakorlatba ültetett tudatosság a konzultációkban

A konzultáció alapelvei, folyamata, módszertan A-Z-ig. Komplexitás jelentősége.

Konzulens feladata és kompetenciái.

Önismeret, önfejlesztés, pszichológiai, pszichogenetikai ismeretek.

A Biologika, Új Medicina konzultáció és az alternatív gyógymódok.
A Biologika konzultáció hatékonysága.

A konzultáció biologikus ismeretei – speciálisan a Biologika konzultációs munka elsajátításához.

Konzultációs páros szimulációk.

Értő figyelem fontossága. Az érzelmi intelligencia személyes és szociális kompetenciái.

Konzultáció gyakorlatának elsajátítása.

Kérdezéstechnikák gyakorlása csoportosan és párban.

 

2. nap – Konzultációs mélységek és magasságok

Konfliktuskezelés. Traumatikus események és oldásuk. Módszertan a konfliktusok mókuskerekéből való kiszálláshoz.

Az önismeret mélységei. Érzelmi intelligencia emelésének hatása a konzlensi munkában.

Konzultációs gyakorlatok esettanulmányokon keresztül. Valós élethelyzeteket ismertetek, az elváltozások gyökérokait közösen fejtjük fel. Végigkísérlek változatos konzultációs folyamatokon.

A komplexitás és az intuíció szerepe a gyakorlatban.

Nyilvános konzultáció élőben, velem.

Időpont és helyszín:

2026. június13-14. 10:00 – 16:00

Helyszín: Pesterzsébeti Egészségház, 1201 Budapest, Átlós u. 17-19., Nagyterem

 

Teljes árú részvételi díj: 86.000 Ft (225 EUR)/ fő / 2 nap.

TudásSzérum előfizetők részvételi díja: 52.000 Ft (135 ER)/ fő / 2 nap.

 

Amennyiben kedvezményes díjon szeretnél részt venni a tréningen, szeretettel várlak a TudásSzérum Magazin világában. Előfizetéseddel azonnali jogosltságot nyersz a kedvezményre.

A részvételi díj rendezése átutalással lehetséges, az ezzel kapcsolatos tájékoztatást és adatokat a jelentkezést követően válasz e-mailben küldöm.


Jelentkezni
az info@csipanagnes.hu vagy a csipanagnes@gmail.com címre küldött e-mailben tudsz.

 

Szeretettel várlak!

Csipán Ági

 

kép: szerzői, szerkesztve canva.com

Pszichogenetika Mentálgenetika Biologika
Pszichogenetika Mentálgenetika Biologika

A képzések résztvevőitől kaptam ezeket a kedves gondolatokat, véleményeket, melyeket megosztok veled…

03

Rólam mondták

Néhány vélemény a képzések résztvevőitől...

„Nagyon sokat adott az előadásod, nem csupán információban, hanem a ragyogásoddal is. Igazán nagy öröm számomra kapcsolódni Veled, mindazzal, amit képviselsz, s ahogy, amilyen minőségben. Köszönöm! "

Fanni (38) Budapest képzés résztvevő

„A korlátaim eddig mindig beleszóltak abba hogy bármelyik tanfolyamon is részt vegyek, ugyanakkor a támogatásod és a "gyere, csináljuk" hozzáállás olyannyira feloldotta a "támogatás hiánya" és a "folyó ügyek előrehaladása" konfliktusaimat, hogy dübörögve indult a helyreállítási folyamat a veséimben. Azóta is viccesen megjegyzem a férjemnek, hogy "Áginak köszönhetem a veséimet"

Olga, Székelyudvarhely képzés résztvevő

"Hálás vagyok a segítségedért, már meggyógyulva szárnyalok!"

István (56) Budapest Our Client

„Köszönöm a munkádat, számtalan hasznos dolgot hallottam, tanultam!"

Hédi, Budapest kliens